Home Program dans fiesta muziek Fiesta @Park van Vorst/Belgradostraat
Park Poétik

Organised by

Park Poétik

Location

Koningslaan/ Avenue du Roi
Koningslaan/ Avenue du Roi, 1190 Vorst

Location 2

Maison des Cultures de Saint Gilles
Rue de Belgrade 120

Location 3

Park van Vorst
sur l’herbe derriere l’arret de bus Mont Kemmel – bus 48
Category

Date

26 August, 2023
Expired!

Time

14:00 - 20:00

Fiesta @Park van Vorst/Belgradostraat

Kom de zomer vrolijk afsluiten tijdens #Fiesta @Belgradostraat/Park van Vorst! Er staan je heel wat poëtische surprises te wachten in het Park van Vorst en in de Belgradostraat.
#dans #muziek #street art #visual arts #theater #circus #village associatif.

Op het programme :
📍 𝗕𝗘𝗟𝗚𝗥𝗔𝗗𝗢𝗦𝗧𝗥𝗔𝗔𝗧 (14:00-18:00)
🟠 14:00, 16:00, 17:30 : Le Rythme des fourmis – Some Music asbl
Percussie
🟠 14:00 – 18:00 : Funky Styles Battle – Detours Quartier
Danscompetitie
🟠 14:00 – 18:0 : Beat Brother
Dj-set (funk)
🟠 14:00 – 18:00 : Image master – vincen beeckman
Foto installatie
🟠 14:00 – 18:00 : Village associatif
– Miro & bras-dessus-bras-dessous : ontmoetingsplek
– Cafa : infostand
– Ecbru (école du cirque de bruxelles) : circus workshop
– Wiels : participatieve calico over duurzaamheid
– La Recyclerie Sociale : schilderen op servies
– Une maison en plus : animatie “Ken je je buurt?”
– DWC wiels aan de zenne & CRU 4 (Stadsvernieuwingscontracten nr 4) & Stadsbeleid
– Biblif Forest : schilderatelier
– Biblio de Saint-gilles & Bibliotheek Sint-Gillis : verhalenhoekje
– Sources plurielles : verhalenverteller
🟠 14:00 – 18:00 : Chaîne d’auto-maquillage – Marie Fontaine
🟠 14:00 – 18:00 : Roller animatie en initiatie – Shinobis Riders
Inline skates en smoothie bike
🟠 14:00 – 18:00 : Grote houte spelen, ijsjes en bar
🟠 14:30, 16:30 : Adventures of two men – Cie Jordi Vidal
Acrobatisch circus
🟠 15:00, 17:00 : Verhalen voor kinderen – La Bibliocyclette (vanaf 3 jaar)
🟠 17:30 – 18:15 : Tombolo – Sarah et Manon Brûlé & MetX
Parade en percussie
📍 𝗣𝗔𝗥𝗞 𝗩𝗔𝗡 𝗩𝗢𝗥𝗦𝗧 (14:00 – 20:00)
🟠 14:00 – 17:00 : Bib Vorst
Verhalenhoekje & “eyecatchers”
🟠 14:00 – 18:00 : An Embrace – Magali Coremans
Installatie
🟠 14:00 – 18:00 : Transmigration – Precy Numbi
Installatie
🟠 14:00 – 18:00 : Kameléon – Daniel Toya & Park Poétik Kinshasa
Video installatie
🟠 14:30 – 15:30 : Kumbelé
Dans- en muziekatelier
🟠 15:00 – 19:00 : Capteurs de Vibes – Daddy K7
Audioworkshop
🟠 15:30 – 16:30 : Sound Poétik
🟠 16:30 – 17:30 : Kumbelé
Cumbia & percussie
🟠 17:00 – 18:30 : Transmigration – Precy Numbi
Performatieve deambulatie
🟠 18:00 – 18:30 : Home Made – Circus Marcel
Voorstelling
🟠 19:00 – 19:30 : Atelier Leon – Leon vzw
Participatief dansatelier
🟠 19:30 – 20:30 : Nación Ekeko
Fusie van Latino- en Afrikaanse muziek

 

Pin It on Pinterest

Share This